Mobil

Android 4.3, Xperia'lar için resmen başladı!

Sony, Android 4.3 Jelly Bean güncellemesini Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR ve Xperia Tablet Z için resmen başlattı.


Xperia kullanıcıları merakla beklediği güncellemeye artık kavuşuyorlar. Sony firması Android 4.3 Jelly Bean güncellemesini Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR ve Xperia Tablet Z için resmen başlattı.

Google'ın Android Jelly Bean sürümü ile Sony Xperia yazılımı artık birlikte Xperia kullanıcılarına sunuluyor. Bu güncelleme ile Xperia Z1 ‘de bulunan Smart Social Camera özelliği Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR ve Xperia Tablet Z’e geliyor. Performans iyileştirmeleri ve yeni özellikleri ile birlikte Sony uygulamalarının en son sürümü bu cihazlarda da olacak. Walkman, Albüm Film ve Sony’nin bulut hizmeti Entertainment Network gibi uygulamalar bu güncelleme ile birlikte entegre olacak. Yeni temalar seçip indirebileceğiniz Xperia tema uygulaması, Android için en son güvenlik yamaları, yeni arayüzü ile Dayanıklılık Modu özellikleri, bu güncelleme ile birlikte Xperia kullanıcılarına sunulacak.

 1387812418_jellybeansony.jpg

Kademe kademe dağıtılacak olan güncellemenin Türkiye’ye ne zaman geleceğini bilmiyoruz. Bu güncellemeyi aldığınız zaman yorum kısmından bize güncelleme ile gelen yeniliklerle ilgili görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.