Mobil

Android 4.3 yüklü Xperia Z'de aşırı ısınma sorunu yaşanıyor!

Sony Xperia Z kullanıcıları Android 4.3 ile birlikte cihazlarının aşırı ısınmaya başladığını söylüyor.


Hepimiz Japon teknoloji firması Sony'nin yeni amiral gemilerinin yanısıra diğer akıllı telefonlarını da KitKat'a güncellemek için çalışmalarına devam ettiğini biliyoruz. Ancak  Xperia serisinin bazı telefonları Android 4.3 ile sorunlar yaşıyor.

Sony Xperia serisinin birçok modeline Android 4.3 güncellemesi JellyBean'i sundu.Fakat Xperia Z kullanıcıları Android 4.3'den sonra mutlu değil gibi görünüyor. Xperia Z kullanıcılarından birçoğu 4.3 güncellemesinden sonra aşırı ısınma sorunları ile karşı karşıya kaldıklarını söylüyor. Kullanıcılar oyun oynamak, video izlemek gibi bazı işlemleri yaparken cihazın aşırı ısındığını dile getiriyorlar.

1394012556_img20140305113810.jpg

Birçok forum sitesinde de bu sorunun yaşandığı ve buna bir çözüm bulunması yönünde atılan mesajar oldukça fazla görünüyor. Eğer sizlerde Sony Xperia Z ile aynı sorunu yaşıyorsanız yorum bölümünden bizlerle paylaşırmısınız.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.