Mobil

Galaxy Note 2 için Android 4.3 Türkiye güncellemesi başladı

Kullanıcıların merakla beklediği güncelleme nihayet dağıtılmaya başlandı.


Samsung Galaxy Note II için ülkemiz kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği Androd 4.3 Jelly Bean güncellemesi resmen başladı. OTA ve Kies üzerinden dağıtımı sağlanan güncellemenin kimi kullanıcılara ulaştığı rapor edilirken, SamMobile sitesinde ise telefonun Android 4.3 yazılım dosyası yayınladı. Dileyen kullanıcılar resmi güncellemeyi site üzerinden indirerek Android 4.3 Jelly Bean güncellemesini Odin aracılığıyla kurabilir.

1394004876_galaxy-note-2.jpg

Güncellemeyle birlikte ciddi manada arayüz değişimi ve performans artışı sağlanan telefonda S-Pen yetenekleri ne yazık ki Galaxy Note 3 ile aynı seviyeye gelmeyecek. Android 4.3 ile sunulan yeniliklerden bazılarına değinecek olursak; Galaxy S4'te yer alan TouchWiz kullanıcı arayüzü, sekmeli ayarlar menüsü, güncellenen grafik sürücüleri, Galaxy Gear akıllı saat desteği, TRIM desteği sayesinde daha hızlı çalışma yapısı, Knox güvenlik uygulaması, klavye iyileştirmeleri, yenilenen S-Voice uygulaması, yeni kilit ekran, yenilenen bildirim paneli ve kamera iyileştirmeleri.

Güncellemenin size ulaşıp ulaşmadığına dair yorumlarınızı lütfen alt bölümde yer alan yorumlar kısmında belirtiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.