Mobil

Android 4.4 Kit Kat için ilk reklam videosu geldi!

Google'ın yeni işletim sistemi için herşey hazır!

Android 4.4 Kit Kat için ilk reklam videosu geldi!

Mobil dünyanın dev şirketi Google, geçtiğimiz saatlerde yeni mobil işletim sistemi Android 4.4 Kit Kat için reklam videosu yayınladı. Yayınlanan video ile birlikte çıkış tarihi henüz kesinleşmeyen Android 4.4 Kit Kat için sona yaklaşıldığının farkındayız. Bir önceki sürüm 4.3 Jelly Bean ile aralarında bir çok farkın bulunduğu yeni mobil işletim sistemi Android dünyasını yerinden oynatacak.

Dün gece, sabaha yaklaşan saatlerde Youtube üzerinde Google tarafından Android 4.4 Kit Kat için yayınlanan video, yeni işletim sistemi için sona yaklaşıldığını bir kez daha hatırlattı. Piyasada bulunan yüzlerce telefon henüz Android 4.3 güncellemesini almamışken, Android 4.4 için gelen bu video ağızlarda güncelleme öncesi ufak bir tat bıraktı.

1383129831_kit-kat-bar-540x35911.jpg

Nestle ile anlaşılarak yapılan yeni sürüm ile birlikte Android'in maskotları da değişti. Önceki sürümlerde devam eden tatlı geleneği umuyoruz ki bu yıl da çikolata ile devam edecek. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri yeni Android 4.4 Kit Kat reklam videosu ile başbaşa bırakalım, iyi seyirler.
 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.