Mobil

Android 4.4.3, Samsung geliştiriciler sitesinde göründü

Samsung, Galaxy S5 Prime modelinde Google'ın henüz yayınlamadığı Android'in 4.4.3 sürümünü kullanacak.

Android 4.4.3, Samsung geliştiriciler sitesinde göründü

Android 4.4.3 güncellemesi henüz Google tarafından Nexus cihazlar için yayınlanmadı. Sadece Amerikalı GSM operatörü Sprint'ın Nexus 5 için dağıtıma sunduğu güncellemenin önümüzdeki birkaç hafta içerisinde dünya genelinde yayınlanması bekleniyor. Yayınlanması gerekiyor diyoruz zira Samsung'un bir süredir teknik özellikleri sızdırılan ve şirket yetkilileri tarafından doğrulanan Galaxy S5 Prime modeli Android 4.4.3 sürümüne sahip olacak.

1400924112_s5-prime-screenshot.jpg

Samsung geliştiriciler sitesinden sızan bir görüntü Android 4.4.3'ün Samsung cephesinde ilk olarak model numarası SM-906A, cihaz adı ise Galaxy S5P olan Quad HD ekranlı üst sınıf akıllı telefonda yer alacağını gösteriyor. Galaxy S5 Prime haziran ayı içerisinde tanıtılacak. Telefonun Android sürümü göz önüne alındığında Google'ın Android 4.4.3 güncellemesini önümüzdeki birkaç hafta içerisinde kullanıcılarla buluşturacağını söyleyebiliriz.  Galaxy S5 Prime modeli LG G3'e bir cevap olacak. Dolayısıyla Samsung en güncel donanımın yanı sıra en güncel yazılımı da yeni amiral gemisi modelde sunacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.