Mobil

Android 4.4'ün 'indirme yöneticisi' ekran görüntüsü ortaya çıktı

Android 4.4 KitKat cephesinden detaylar gelmeye devam ediyor.

Android 4.4'ün 'indirme yöneticisi' ekran görüntüsü ortaya çıktı

Android'in yeni ürümü KitKat'in resmiyet kazanmasına artık sayılı günler kaldı. 31 Ekim tarihinde düzenlenecek basın etkinliğinde Nexus 5 ile birlikte tanıtılması beklenen yeni Android sürümü, son dönemlerde elde edilen birçok belgeden anlaşıldığı üzere beraberinde önemli yenililer getirecek. Bunlar arasında en dikkat çekeni ise kuşkusuz kullanıcı arayüzünde yapılan değişimler olsa gerek.

1381301358_kitkat.jpeg

Elde edilen son fotoğraf gösteriyor ki, Google yeni Android sürümünde indirme yöneticisinde de değişime gidecek. Yeni görünümde bir eylem çubuğu yer alıyor ve muhtemelen birçok işleme basit şekilde ulaşmamızı sağlayacak. Ayrıca indirme yöneticisinde kullanıcı dilerse ızgara görünüm seçeneğini de uygulayabilecek.

Android 4.4 KitKat işletim sisteminde bazı ikonlarda değişim, yenilenen arama ekranı, daha spor renklerin seçimi (özellikle beyaz ağırlıklı), yerleşik yazıcı desteği, bildirim ekranındaki simgelerde renk değişimi, Instagram tarzında fotoğraf düzenleyici, animasyon geliştirmeleri ve yeni mesajlar uygulamasının yer alması bekleniyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.