Mobil

Android 6.0 Marshmallow güncellemesi alacak Samsung, LG, HTC, Sony, Huawei ve Asus telefonlar!

Android 6.0 Marsmallow sürümünü alacak Samsung, Sony, LG, Huawei, Xiaomi, Asus, HTC ve OnePlus telefonların tam listesi yayınlandı.

Android 6.0 Marshmallow güncellemesi alacak Samsung, LG, HTC, Sony, Huawei ve Asus telefonlar!

Google'ın geçtiğimiz haftalarda Android 6.0 Marshmallow yeni sürümünü duyurmasından yana, hepimiz yeni işletim sistemi sürümünü alacak akıllı telefonları görmek için sabırsızlanmaya başladık. Geçmiş deneyimlerimizi de baz alarak bu yılki ve bir önceki yılın amiral gemisi modellerinin hepsinin önümüzdeki aylarda güncelleştirmeyi elde edeceklerini biliyoruz. Ancak tam olarak hangi cihazları kapsayacağını bilemiyoruz. Yeni yayınlanan bir sızıntı bizlere Android 6.0 güncelleştirmesi alacak farklı üreticilerin olası modellerinin tam listesini verdi.

1444055299_android-6-marshmallow-update-schedule.jpg

Çinli  MyDrivers bloğu tarafından yayınlanan listede Samsung, Sony, Xiaomi, Huawei, Asus ve mobil sektörde faaliyet gösteren diğer üreticilerin tüm üst sınıf telefonları yer alıyor. Görselde birinci sütunda yer alan cihazlar ilk Android 6.0 Marshmallow sürümünü alacakken ikinci sütundaki cihazlarda ikinci partide bulunuyor.

Yukarıdaki resimde telefonunuzun bu listede olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Tabii ki, bu güncelleme bilgilerinin çoğunun hala resmi olmadığını belirtmek gerekiyor. Yani, kullanıcılar cihazları için ilgili üreticilerin resmi onayını beklemek zorunda kalabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.