Mobil

Android 7.1 Developer Preview 2 yayınlandı

Google, geliştiriciler için Android 7.1 Developer Preview 2 sürümünü yayınladı. Android 7.1 Developer Preview 2 güncellemesini alan cihazlar haberimizde.

Android 7.1 Developer Preview 2 yayınlandı

Google Pixel ve Pixel XL modellerinde yer verdiği Android 7.1 Nougat sürümünü kademeli olarak diğer iş ortakları ile üretmiş olduğu cihazlara da sunmaya başladı. Android 7.1 Developer Preview 1 sürümünü Nexus 5X ve Nexus 6P modellerine sunan Google, Android 7.1 Developer Preview 2 sürümünde Nexus 9'u da kapsamına alıyor.

Android 7.1 Developer Preview 2 güncellemesini; Nexus 5X, Nexus 6P, Pixel C ve Nexus 9 modelleri alıyor. Android 7.1 DP2 güncellemesinden Pixel ve Pixel XL modelleri hariç tutuluyor. Android 7.1.1 güncellemesi ile bu cihazların da Beta programına dahil eileceği söyleniyor.

Android 7.1 DP2 güncellemesinde gelişmiş VR özelliği, canlı duvar kağıtları ve uygulama ön belliğini silmek için yeni öellikler yer alıyor.

Android 7.1 DP2 güncellemesini indirmek için tıklayın
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.