Mobil

Android için Basketball Mania

Android telefonlarınızda Basketbol keyfini yaşayın!


Basketball Mania, basketbol konusunda ne kadar başarılı atış yaptığınızı görebileceğiniz ve eğlence odaklı olmasıyla keyifli vakit geçirebileceğiniz atış oyunu.

1348998639_unnamed.jpg
Karşı panoda yer alan basketbol potasına yönelik atışlarla sayı yapmak ve bilet kazanmak oyunun temelini oluşturuyor. Kazanılan biletlerin birikmesiyle yeni forma giyme ve başka platformlarda oynama imkanı yakalanıyor. Oyunculara tanının 60 saniyelik süre boyunca ne kadar çok sayı yapılırsa o kadar başarılı olmuş oluyorsunuz.1348998612_xxz.jpg

Basketball Mania, Ses ve grafikleriyle başarılı spor oyunları arasında sıralanabilir. Oyunumuz 5.9 MB gibi minik boyutuyla Google Play Store üzerinde en çok indirilen ücretsiz oyunlar arasına girmeyi çoktan başarmış bile. Ayrıca oyun şuanda 1.000.000 ila 5.000.000 kullanıcı tarafından indirilmiş gözüküyor. Oyunu hemen buradan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.