Mobil

iPhone 6'dan beklentiler!

İşte kullanıcılardan iPhone 6 beklentileri.


iPhone 5'in bekleneni vermediği, herkesin eleştirdiği sürekli diğer telefonlarla karşılaştırıldığı şu günlerde iPhone 6'da ne gibi özellikler olabilir? Beklentiler ne yönde?

Bu konuyla ilgili bir araştırma yapıldı.

iPhone 5'in dış görünüşü kimi ne göre büyük değil, kimine göre de fazla uzun. Kullanıcılar iPhone 4'e ve iPhone 4S telefonlarda tek eliyle yazı yazabiliyorken iPhone 5'de iki elini kullanmak zorunda kalıyor. Ayrıca geniş ekranlı telefonlarda daha rahat yazı yazabiliyor. Apple'ın bu konuda yeni çıkartmayı düşüneceği modeli için kullanıcı beklentilerini karşılaması önemli.

iPhone kullanıcılarının istediği diger özelliklerden biri de işlemcisindeki çekirdek sayısı.

Rakip telefon üreticilerinin iPhone'dan daha fazla çekirdeği bulunan işlemciler kuıllanması iPhone'nunda bu konuda yeni telefon modelinde kullanacağı işlemci çekirdeğinin sayısını arttırması gerektiği yönünde.
Yorumlar
Tolga
Xperia S im var huzurum var sokarlar apple
Cevapla
ali
beklentim telefon yapmasi söz yapsin alacam
Cevapla
Misafir
iphone 6 ,7 ,8 mesele bu tlf degil aslinda bu tlfonu bu fiyata turkiyede alanlari konusalm bu normal mi yoksa toplumsal bi rahatsizlik mi... Bizim iphone veya apple ile bi sorunumuz yok ki ( hos olsa ne yazar) sorun bu tlf nu alanlarla sanirim. Ustelik artik iphonela hava bile atilamazken( ortakul cocugu bile kullnyr)
Cevapla
hakan
tek bekkentimiz 10bin tl olmasi zaten dunyada bu kadar marka meraklisi sazan varken iphone neden masraf etsinki kasada iki ufak degisiklik alsana iphone6 peynir ekmek gibi satar 10bin liraya
Cevapla
misafir
bence iphone 5 in adı yanlış konmuş doğrusu iphone 4 slx olmalı. bu kafayla giderlerse iphone 6 da iphone 4 slx-ak olur.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.