Mobil

Android için CamDictionary Uygulaması

Android işletim sistemine sahip cep telefonunuzla ücretsiz CamDictionary uygulaması telefonunuzun kamerası ile çeviri yapma imkanı sunuyor.

Android için CamDictionary Uygulaması

CamDictionary çeviri uygulamasının ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı sürümü bulunuyor. Ücretsiz sürümünde telaffuz özelliği bulunmuyor ve reklamlar yer alıyor. Uygulamanın ücretli sürümde ise reklam bulunmuyor fakat birazdan bahsedeceğimiz diğer tüm özellikler bulunuyor.

1332173394_camdictionary-teknolojiokucom1.jpg

CamDictionary uygulaması kullanıcılarına 36 dilde çeviri imkanını sunuyor. Uygulamamız 16 dilden birisi ile yazılmış bir metni pratik bir şekilde çeviriyor. Örneğin karşınıza İtalyanca bir kelime çıktı uygulamanız sayesinde kelimenin İngilizce çevirisini yapabiliyorsunuz.

1332172120_camdictionary-teknolojiokucom4.png


Geleceğin çeviri teknolojisi olarak gördüğümüz uygulamanın şimdilik Türkçe dilini desteklemiyor ancak desteklediği diller ve aranılan kelimeleri sesli olarak telaffuz etmesi ile oldukça kullanışlı bir çeviri uygulaması diyebiliriz.
1332173518_camdictionary-teknolojiokucom3.png

Uygulamanın özellikleri arasında kelime kitabı, sonuç geçmişi, arama geçmişi gibi işinizi kolaylaştıracak birçok özellik barındırıyor. Uygulamayı şiddetle tavsiye ederim.

CamDictionary uygulamsını indirmek için tıklayınız

CamDictionary tanıtım videosu;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.