Mobil

Jailbreak kervanına yeni iPad 'de katıldı!

Çıktığı günden beri merakla beklenen yeni iPad için Jailbreak haberi geldi!

Jailbreak kervanına yeni iPad 'de katıldı!

Apple San Francisco'da yeni iPad'in tanıtımı için özel yaptırdığı binada bir lansman düzenlemişti. Lansmanda CEO Tim Cook yeni iPad'i tanıttı. 16 Mart'ta piyasaya sunulmakı beklenen yeni iPad piyasa sunuldu fakat korkulan yine başa geldi.

Apple ürünlerinin Jailbreak kervanına yeni iPad'de katıldı. Kullanıcıların yeni iPad'leri satın alıp evinin yoluna koyulmasından sonra bir çok test ve videoların internette paylaşma rekoru kırıldığını biliyoruz. Yeni iPad'in ve Apple'ın en çok korktuğu durumlardan birisi de Jailbreak olayı idi. Çok geçmeden beklendiği gibi yeni iPad de Jailbreak'lendi.

1332167029_rootnew.png

Geçtiğimiz saatlerde iPad ve iPhone hackerının attığı bir tweet ortalığı karıştırmaya yetti. Atılan tweet'te yeni iPad'ın jailbreak edildiği iddaa ediliyordu. MuscleNerd kullanıcı adlı kişi tarafından atılan bu iddaa ne kadar doğru şuanda net bir bilgi olmasa da olma ihtimalı oldukça yüksek diyebiliriz. Böylece yeni iPad'in Jailbreak kervanına katıldığını da duyurabiliriz.

Yakında yeni Jailbreak hakkında detaylı bir konuyla karşınızda olacağız...

iPad ve iPhone hacker'ı 10n1c

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.