Mobil

Android için Crime City

Aksiyon kategorisindeki en iyi mafya oyunlarından birisi!


Android oyunlar kategorisinde en çok indirilen oyunlar arasında bulunan Crime City Android oyununda amacınız sahip olduğunuz mahalleyi korumak ve kendinize iyi bir mafya toplamaktan ibaret. Tabi ki bu işlem yazdığımız kadar kolay olmamakta. Milyonlarca oyuncusu bulunan Crime City oyununda her dakika bir savaş sizleri bekliyor olacak.


Crime City Android oyununu oynayabilmeniz için internet bağlantısı gerekmektedir. Crime City Android oyununu isterseniz arkadaşlarınızla birlikte oynama özelliğine de sahipsiniz. Arkadaşlarınızın mafya kodlarını alarak oyununuza onları da rahatlıkla davet edebilirsiniz. Ne kadar çok arkadaşınız varsa o kadar çok soygun yapabilirsiniz. Tabi ki soygun yaparken unutmamanız gereken en önemli nokta sizleri de başkaların soyabileceğini unutmamalısınız. Bunun için alabildiğiniz kadar güvenlik önlemlerini almanız gerekiyor.

Oyunu hemen indirmek için: Appsmerkezi - Crime City

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.