Mobil

Galaxy S3'e Jelly Bean öncesi son güncelleme!

Samsung Galaxy S3'e Jelly Bean öncesi Android güncellemesi yayınladı.


Yeni gelen haberlere göre Jelly Bean güncellemesi Galaxy S3 için önümüzdeki hafta kullanıcılara sunulacak. Bu bilgi daha önce sammobile.com tarafından açıklanmış, süreç içerisinde de yayınlanan romlar ile teyit edilmişti. Şimdi son olarak androidcentral.com kaynaklarının yayınladığı bilgilere göre güncellemenin 29 Ağustos'ta geleceği kesin gibi görünüyor.

Samsung, Jelly Bean öncesinde akıllı telefonu Galaxy S3 için bir güncelleme daha yayınladı. Galaxy S3'e Android'in bir önceki sürümü olan ve bazı iyileştirmelerin yapıldığı 27.4 MB boyutundaki Android 4.0.4 sürümüne güncelleme yapıldı. Güncellemeyi OTA yoluyla veya resmi güncelleme uygulaması KİES ile yükleyebilirsiniz. Ayrıca güncellemeyi yaparken pil seviyenizin yeterli miktarda olması gerekiyor.

1345793424_galaxy-siii1.png

Jelly Bean güncellemesi geldiğinde bölgeler arasında farklılık gösterecektir. Bu yüzden Jelly Bean güncellemesinin Türkiye'ye ulaşması bir ayı bulabilir. Bu nedenle kullanıcıların son yayınlanan güncellemeyi yüklemeleri kendileri için iyi olur.

Yorumlar
Guncellemeyi bulamamasi pilden degil,turkiyeye daha gelmemesindendir. Ben telefonu ingiltereden alip getirdigim icin guncellemeyi sorunsuz yaptim
Cevapla
Misafir
Ben yazılım güncellemesi bolumunden arıyorum. Güncellemeyi bulamıyor. Pil durumuyla mi alakalı acaba ( %48 ) ? Yardimci olursanız sevinirim .
Cevapla
Misafir
Arkadaşlar güncelleme global olarak indirime sunulmadı, sunulsa bile Türkiye'ye gelmesi editörümüzün de söylediği üzre zaten 1 ayı bulacaktır. Henüz çok erken acele etmeyin.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.