Mobil

Android için E Eczane uygulaması!

E Eczane uygulaması ile birlikte bütün eczaneler elinizin altında!


Uygulama, isminden de anlaşılabildiği gibi telefon üzerinden tüm eczanelerin listelenmesi işlemini gerçekleştiriyor. Ancak sunduğu detaylar sayesinde bu sınıfta yer alan birçok uygulamanın önüne geçiyor. Başarsoft tarafından hazırlanan E Eczane, aynı zamanda bulunduğunuz konuma en yakın eczaneleri de listeliyor.

1342696337_2.jpg
Uygulamanın telefona yüklenebilmesi için standart olarak konum bilgisi, depolama ve ağ iletişimi gibi bazı detaylara izin verilmesi gerekiyor. Gerekli izinler verildiğinde kurulum aşaması başlıyor ve çok kısa sürüyor, bu kısmı anlatmamıza bile gerek yok.

1342696359_3.jpg

Özellikleri detaylı bir şekilde listeleyelim.

  • Uygulama konum bilgisini alıp,konuma en yakın eczaneleri listeler.
  • Eczaneleri harita üzerinde görebilir,Nöbetçi Eczane veya Tüm Eczaneler seçeneği ile harita üzerinde gezinerek eczaneleri görebilirsiniz.
  • Liste Kısmından istenilen eczaneye tıklanarak ve ya Harita sayfasından Eczane Simgesi üzerinden detay sayfasını açabilirsiniz.
  • -Detay sayfasında seçilen eczane ile konumunuz arasında (Araç baz alınarak) rota çizebilirsiniz.
  • Sisteme telefonu kayıtlı eczaneleri,detay sayfasındaki telefon butonu ile doğrudan arayabilirsiniz.
  • Uygulamada kullanılan haritalar Başarsoft tarafından hazırlanan en güncel haritalardır.

Not: Nöbetçi Eczane verisi tüm Türkiye'yi kapsamayıp,bazı bölgeler içindir.

1342696394_4.jpg

Uygulama şu an için yeni denilebilir. Bu yüzden de çok bilinmiyor ve Google Play’da oy kullanan az kişi var. Yine de kullanılan 62 oy içerisinden bir ortalama baz alındığında 5 üzerinden 4.3 rakamına ulaşıldığını görüyoruz. Ayrıca gelen kullanıcı yorumları da uygulamanın ilerleyen dönemlerde geliştirilmeye devam edildiğinde daha güzel seçenekler ortaya çıkaracağı yönünde.

Uygulamayı Google Play Store'dan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz: Google Play Store - E Eczane

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.