Mobil

Android için en iyi Harlem Shake uygulaması - indir

Harlem Shake çılgınlığı Android'e sıçradı!

Android için en iyi Harlem Shake uygulaması - indir

New York'lu DJ Baauer'in 'Harlem Shake' adlı şarkısı geçtiğimiz aylarda YouTube kullanıcıları tarafından 30 saniyelik videolar halinde paylaşılmaya başlanmıştı. İlginç bir dans türü olan Harlem Shake o kadar popüler oldu ki Gngnam Style'a bile rakip olarak gösterilmeye başlandı.

'Harlem Shake' dansının farklı bir stili bulunuyor. Bu dansın akışına göre bir kişi tek başına dans eder diğerleri ise görmemezlikten gelir. 15. saniyede ise herkes dansa katılmaya başlar. 30 saniyelik Do The Harlem Shake adlı video, viral etki yarattı ve insanlar ardı ardına benzer videolar çekerek video paylaşım sitelerinde yayınlamaya başladı.

1362717559_unnamed-1.jpg1362717571_unnamed.jpg

Bu popülerlik Android'e de yansıdı. Harlem Shake uygulaması Google Paly üzerinden yayınlanmaya başladı. Bu uygulama sayesinde kendi Harlem Shake Android klibinizi yapabileceksiniz. Uygulamada dansı Android'in maskotu yapıyor ve telefonunuzun simgeleri bu maskota eşlik ediyor.

Aşağıda Android Authority sitesinin hazırladığı ve uygulamanın nasıl çalıştığını gösteren videoyu izleyebilirsiniz.

Buradan Android için Harlem Shake uygulamasını indirebilirsiniz.

Aşağıda Android maskotları ile hazırlanmış bir Harlem Shake klibi izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.