Mobil

Android için Falldown 3D oyunu!

Reflekslerinizin ne kadar iyi olduğuna bu oyunla karar vereceksiniz!


Falldown 3D ile android mobil cihaz için hazırlanan beceri oyunudur. Oyunda mantık platforlar arasına bulunan topu beceri ve dikkatle platformlar arasında taşımak. Başlangıçta oldukça basit görünen oyun bir süre sonra favori oyununuz arasına giriyor.

1348920409_unnamed.jpg
Oyunun gerçekçi görüntüleri ve ilerleyen bölümleri her yeni bir oyunda yeni bir taktik geliştirmenizi gerektiyor. Bu sayede oyunda heyecan ve eğlence giderek artıyor. Falldown 3D android cihazlarda oynanabilecek beceri oyunları arasına en eğlenceli oyunlar arasında üst sıralarda olacağını şimdiden kanıtladı.

1348920495_unnamed.pngBu zevkli oyun Google Play Store'da en popüler ücretsiz uygulamalar arasında ilk sıralara yükselmiş durumda. Binlerce kişi tarafından yüklenen bu oyunu hemen ücretsiz bir şekilde telefonunuza buradan yükleyebilir, sınırsız eğlence keyfine hemen başlayabilirsiniz.

Oyunumuz hem ufak boyutu hem de akıcı görsel ve sesleriyle sizin zamanınızı epey çalacak gibi duruyor. Sözü daha fazla uzatmayalım, iyi eğlenceler.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.