Mobil

Android için Finger Slayer -İnceleme

Giyotin ile kesme sahnelerine hazır mısınız?

Android için Finger Slayer -İnceleme

Son zamanlarda iyice artan Android oyunlarına bir yenisi daha eklendi. Android için 2, 3 haftadır en popüler uygulamalar arasında yükselmeyi beceren Finger Slayer oyunu bildiğimiz giyotinin insan başına değil de parmak üzerine uygulanmış hali olarak karşımıza çıkıyor.

Oyun 14 MB boyutu ve gereksinim itibarıyla giriş seviyesindeki akıllı telefonlarda bile rahatlıkla çalışabilen bir yapıya sahip. Oyunun temelinde iki mod bulunuyor, ilk mod sabit mantıktan oluşan oyunun genel amacının oluştuğu bölümken diğer bölüm ise Fingoo adından oluşuyor. Bu bölümde ise Fingoo' karakterini 3 giyotinden kaçırmaya çalışıyorsunuz.

1340180905_665x300-copy.jpg

1340181000_11.jpgİlk modu biraz oynadık, grafiksel bakımdan oldukça şık sade diyebileceğimiz oyundan beklediğimi alamadım diyebilirim, özellikle kan sahneleri çok abartılmış durumda. Duvar kağıtlarında belirtilen kesme sahnelerini oyunda göremiyoruz.

Oynanışa geldiğimizde giyotinin gövdesindeki baş'ın koyulduğu yere parmağımızı yerleştiriyoruz. Yerleşen parmak için 3'ten geriye sayım başlıyor, sayımdan hemen sonra giyotin düşmeden parmağımızı çekmemiz gerekiyor, aksi halde parmağımız kesiliyor. İlk oynamalarda oldukça zevkli gelen bu oyun belirli bir müddet sonra bıktırıyor.

1340181095_2.jpg

1340181110_112.jpg

Yorumlar
Misafir
çok zevkli bir oyun gerçekten, tavsiye ederim..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.