Mobil

Android için Galaxy S3 teması!

Samsung'un yeni amiral gemisinin görünümünü akıllı telefonunuza kazandırın!

Android için Galaxy S3 teması!

Son zamanlarda dünyanın en iyi akıllı telefonu olarak bilinen, Samsung'un, gücünü Android'den alan muhteşem amiral gemisi Galaxy S3 10 milyon satışı geçti. S3 sadece 4 çekirdekli olması ve daha bir çok güçlü donanım özelliklerini barındırmasıyla değil, aynı zamanda şık tasarımı ve arayüzüyle de oldukça yüksek beğeni toplamayı başardı.

Hal böyle olunca, amiral geminin yeni arayüzünü, önceki Galaxy ve Android'li cihazların tümüne kazandırmak amaçlı uygulama geliştiriciler kollarını sıvadı. Bildiğiniz üzre dünyanın en iyi Android Launcher' yazılımlarından olan Go Launcher EX uygulamasıyla birlikte gelen bu yeni tema tüm mobil cihaz kullanıcılarını sevindirecek.

1340788670_665x300-copy.jpg
Google Play Store'da ücretsiz olarak sunulan bu temanın boyutu 1,7 MB, ufak boyutu ve 100.000 - 50.000 indirme referansıyla bu muhteşem temayı denemenizde fayda var.

Öncelikle temayı telefonunuza indirip kurabilmeniz için Go Launcher EX arayüz uygulamasının cihazınıza daha önceden kurulmuş olması lazım. Fakat bir de onunla mı uğraşacağım diyorsanız merak etmeyin, tema sizin için Go Launcher EX uygulamasını telefonunuzda bulamayınca otomatik bir şekilde hemen indirmeye koyuluyor. Tabiki bu işlem için sadece bir butona basarak onay vermeniz gerekiyor.
1340788183_sss.png

Go Launcher EX uygulaması için: Google Play Store / Go Launcher EX

Onay verildikten sonra Google Play Store'un en çok indirilen uygulamalarından olan Go Launcher EX uygulaması telefonunuza ücretsiz bir şekilde iniyor. Uygulama kurulduktan sonra temamımızı açmak için masaüstüne gelen Go Launcher EX uygulamasına girip, theme bölümünden seçebilir veya daha bir çok yerden temaya ulaşabilir aktif edebilirsiniz.Temayı ilk yüklediğinizde sizleri karşılayacak mini bir asistan yer alıyor. Asistan yardımıyla bir çok püf noktasını hemen öğrenebilirsiniz. İlk yükleme işlemi bittikten sonra telefonumuzun duvar kağıdı ve ikonlarının hemen hemen tümü değişecek.

1340788275_3.jpg
Temayı başarılı bir şekilde yüklediysek eğer, yukarıdaki gibi hoş bir Galaxy S3 görünümüne sahip olmuşuzdur. Sıkıntı yaşıyorsanız eğer, yorum bölümünden bizlere sorunlarınızı yazıp yardım isteyebilirsiniz. Alttaki menüyü sağa sola kaydırarak değiştirebilir, oradaki Telefon, Mesajlar, Uygulamalar, İnternet gibi butonları değiştirebilir, yerine istediğiniz uygulamayı koyabilirsiniz.

1340788439_1.jpg
Ana duvar kağıdınız geçtikten sonra uygulamalar menüsüne girdiğimizde karşımıza Go Launcher'ın klasik menüsü gelmiş gibi gözükse de, son derece estetik bir şekilde S3 menüsü ve ikonları bize göz kırpıyor!

1340788584_2.jpg
Menülerde, duvar kağıtlarında ve daha bir çok yerde geçişlere harika efektler verebileceğiniz bu temada dikkatimizi çeken bir nokta oldu, o sizin de dikkatinizi çeken klasör uygulaması idi. Klasör uygulaması ile birlikte dağınıklığı tek bir klasör altında toplayabilirsiniz.

Temayı indirmek için bağlantıya tıklamanız yeterli: Google Play Store - Galaxy S3 Theme

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.