Mobil

'Android' için 'Solid Explorer' Dosya Yöneticisi

Android telefonunuzda vazgeçemeyeceğiniz bir dosya yöneticisi!


Android'li telefınlarımızda dosyalarımızı görüntülemek, telefonun default yani varsayılan dosya yöneticisi bazen son derece sıkıcı durumlara yol açabiliyor, özellikle dar alanda sunduğu az özellik kullanıcıların işlemlerini tam olarak yerine getiremeyebiliyor.Geliştiricilerin bu tür durumları düşünerek ve Root'lanmış telefonların durumunu göz önünde bulundurarak gelişmiş dosya yöneticileri yazmaya karar vermiş durumda. Dalında bulunan diğer dosya yöneticilerine son derece sıkı bir rakip olan Solid Explorer ile birlikte dosyalarınız üzerinde yapamayacağınız kolay kolay bişey yok.Solid Explorer, şimdiye kadar ki tüm Explorer uygulamalarının kombinasyonunu sunuyor. Bir çok dosya yönetici programlar sıkıcı ve işlevsizdir. Solid Explorer zengin bir deneyimin yanında fonksiyonelliğini de kaybetmeden hizmet sunuyor. Holo tasarımı kullanılan uygulama Ice Cream Sandwich ve Jelly Bean için geliyor.


Avantajlarından bahsedecek olursak, akıllı telefon ara yüzü kolay kullanım sağlıyor. Dosya yönetiminin dışında 2 bağımsız panel bulunduruyor. Depolama seçeneklerinden Dropbox, Box, SkyDrive ve Google Drive' ı desteliyor. Dosya paylaşımını desteklemesinin yanında hızlı çalışıyor.


Uygulama ile gerçekleştirdiğimiz kısa inceleme turunda, gerçekten hoş bir arayüze sahip, son derece hızlı bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Henüz Beta olarak kullanıcılara sunulmaya başlayan Solid Explorer, Play Store'da şimdiden Yükleme Sayısı olarak  '100.000 ila 500.000' arasında seyir ediyor.


Hala geliştiriciler tarafından geliştirilen, sık sık güncellenen Solid Explorer'ı cep telefonunuza buradan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Uygulamamıza ait ekran görüntülerine diğery sayfalardan ulaşabilirsiniz.1345103992_7.jpg

Yorumlar
MEHMET
RECPBEY BEN HTC EVO 3D KULANICISIYIM SOLID EXPLORER YUKLEDIM YALNIZ VIDEOLARI TEL INDIRDIKTEN SONRA AYRI BIR DOSYA ACIP ORAYA KOPYALIYORUM GALERIDE EKRAN GORUNTUSU KALIYOR GORUNTUSU KALAN VIDEOYU ACMAK ISTEDIGIMDE YURUTULEMIYOR DIYOR BUNUN ICIN BI COZUM VARMI
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.