Mobil

Android için VLC Player geliyor!

VLC Player uygulamasının orijinal versiyonu çok yakında Google Play Store'daki yerini alabilir.

Android için VLC Player geliyor!

VLC Player, bilgisayarların vazgeçilmez uygulamalarından birisi. Bir video uygulaması olan VLC'yi,  akıllı telefonunuzda da kullanmak isterseniz eminiz ki bu haber sizi çok sevindirecek.

Medya oynatıcılar, akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar için en önemli kategori başlıklarından biri konumunda.  Ayrıca mobil uygulama mağazalarının da en çok ilgi gören kategorilerinde yer alıyor. Mobil işletim sistemleri video oynatma konusunda standart olarak son derece donanımlı ancak, üçüncü şahıs yazılımlar yinede kullanıcıların ilgi odağı durumunda.

1340604310_vlc-player-android.jpg

VLC yüksek performanslı bir program ve eminiz ki Android kullanıcıları bu yazılımının gelişini merakla bekliyorlar. VLC uygulamasının, orijinal olamayan sürümü bile milyonlarca kez indirildi. Şimdi sevindirici haber geldi ve uygulamanın orijinal versiyonu çok yakında Google Play Store'daki yerini alabilir.

VLCiPad ve iPhone için özel sürümlere sahip ve AppStore'un en çok indirilen video uygulamalarından biri ama 2010 yılından beri resmi Android sürümü çıktı çıkacak denilen VideolLAN tarafından Twitter üzerinden gönderilen bir ileti kullanıcıları heyecanlandırmaya başladı. İlerleyen zamanlarda detaylar ortaya çıkacaktır yine sizlerle paylaşacağız.

1340604600_vlcmediaplayerhaber1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.