Mobil

Android için yerleşik arayüzlü Firefox Beta çıktı, hemen indirin!

Mozilla'nın eşsiz tarayıcısı Firefox'un android için beta sürümü çıktı hemen indirmek için detayları okuyun!

Android için yerleşik arayüzlü Firefox Beta çıktı, hemen indirin!

Dünyada en çok kullanıcılar tarayıcılar arasına geçtiğimiz yıllarda ürettiği Firefox adlı web tarayıcısıyla ismini yazdıran Mozilla'nın bir süredir mobil cihazlar için çeşitli projeler üzerinde çalıştığını biliyor, yeni firefox'un ne zaman geleceğine dair belirsizlikler yer alıyordu.

Firefox android cihazlar için daha önceden belli bir sürüm ile sunulmuş tek eksikliği Androide yerleşik arayüzle gelemeyişi idi. Mozilla firması uzun süredir üzerinde çalıştığı bu eksikliği gidererek geçtiğimiz saatlerde Android için Mozilla Firefox Beta'yı Google Play Store'da kullanıcıların hizmetine sundu.

1337174558_unnamed.jpg

Mozilla tüm platformlarda aynı arayüz tecrübesini sunma planlarının ilk adımını teşkil eden bu geçişin ilk betası da Play mağazası üzerinde yerini aldı. Mozilla yeni mobil tarayıcısı Firefox Beta ile birlikte daha iyi bir arayüz, daha hızlı yükleme zamanları ve daha iyi bir performans sunarken, kullanıcıların kendilerini daha yakından takip edebilmesine de oldukça büyük kolaylıklar sağlıyor.

Google Play Store - Firefox Beta

Dipnot: "Android 2.2 ve üzeri için Firefox 14 Beta indirilebilir durumda. Ancak henüz tüm cihazlar için uyumlu değil. Uyumlu olmayan cihazlarda Firefox 13 versiyonu görüntüleniyor."
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.