Mobil

Android indirme uygulaması: Download Manager for Android

Download Manager for Android ile istediğiniz dosyayı telefonunuza indirin.

Android indirme uygulaması: Download Manager for Android

Download Manager for Android, Tablet bilgisayarlar ve aynı zamanda akıllı telefonlar için geliştirilmiş, internet ortamında yer alan medya içeriklerinin indirilebilmesine yardımcı mobil uygulamalardan bir tanesidir. Telefonunuzda ücretsiz olarak indirebileceğiniz içerikler arasında videolar, müzikler, ücretsiz uygulamalar, zil sesleri ve buna benzer olarak pek çok zengin içerik yer alıyor.

1365705003_unnamed.jpg

Android camiasının aşina olduğu yeşil renkler uygulama üzerinde oldukça hakim yapıya sahip. Kategorilenmiş ve kolay kullanılabilir içeriği sayesinde, her kullanıcı seviyesine hitap edebilmektedir. Sahip olduğu kullanılabilir arayüz ile ulaşmak istenilen içeriğe oldukça rahat biçimde erişilebilmektedir. Ayrıca uygulama kullanıcılara öne çıkan popüler videoları ve diğer içerikleri belirleyerek, bireyler tarafından son zamanlarda en çok ilgi gören içerikleri verebiliyor.

1365704411_a1.jpg1365704422_a2.jpg

Download Manager for Android müzik çalar, indirme yöneticisi ve HTML 5 desteğine sahip tarayıcı kısımlarından oluşmaktadır. Müzik çalar ve video oynatıcısında pek çok video ve müzik formatını desteklemektedir. Sahip olduğu indirme yöneticisi sayesinde pek çok içeriği rahatlıkla indirebilir, eş zamanlı olarak pek çok dosya indirme işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Müzik parçalarının indirilmesine olanak sağladığı gibi uygulama üzerinden dinlenme imkanına da olanak sağlamaktadır. HTML 5 desteğine sahip olan tarayıcısı sayesinde flash oynatıcıya ihtiyaç duymadan internette karşınıza çıkan flash içeriklerini açabiliyorsunuz. Uygulamanın ana ekranında Facebook, Google ve Youtube yer alıyor. Böylelikle bu en çok ziyaret ettiğiniz sitelere rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

1365704477_a3.jpg1365704493_a4.jpg

Download Manager sahip olduğu bu özellikler ile ön plana çıkmayı başarıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulmakta olan bu uygulamanın yeteneklerini kullanmaya başladıkça keşfedeceksiniz. Aşağıdan dilerseniz Google Play üzerinde uygulama sayfasına ulaşarak geniş kapsamlı özellikleri inceleyebilmeniz ve kullanıcı yorumlarını okuyabilmeniz mümkündür.

Buradan Google Play'e giderek bu uygulamayı indirebilirsiniz.

Yorumlar
Misafir
uygulamanın nasıl çalıştığını uygulamalı olarak anlatabilir misiniz.linki nereye yapıştıracağız.sonra nereye tıklayacağız. bundan da bahsederseniz memnun oluruz.önemli olan uygulamayı kullanmak. yorumlara baktım kimse nasıl olduğunu yazmamış. bizde bir yorum kültürü var. şöyle güzel, böyle kötü falan filan. inter milan.kullanılışı hakkında bişey diyen yok.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.