Mobil

Android One telefonlar için CyanogenMod 13 yayınlandı - İndir

Android One telefonlar için CyanogenMod 13 nightly sürümü desteği geldi.


Android One kullanıcıları uygun fiyatlı akıllı telefonlarında saf Google deneyimini yaşıyor ancak bazı kullanıcılar yine de özelleştirme ve ekstra özellikleri belli bir seviyeye getirmek isteyebiliyor. CyanogenMod ekibi Android One telefonlara destek sunmaya başladı ve CyanogenMod 13 nightly sürümünü Android One akıllı telefonlar için indirmeye sundu.

Tüm dosyaları CyanogenMod deposundan temin edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey oradan dosyaları almak ve telefonunuza bunları yüklemek.

1449736705_android-one-program-710x496.jpg

Android One telefonlariçin yayınlanan CyanogenMod 13, nightly sürüm olma özelliğini taşıyor. Yani bu sürümü cihazlarına yükleyen kullanıcılar çeşitli hatalarla ve kararsız bir kullanıcı deneyimiyle karşılaşabilirler. Her bir nightly sürümüyle farklı kusurlar ortaya çıkabiliyor, bazı hatalar düzeltilirken yeni hatalar keşfedilebiliyor. Tamamen kararlı bir sürümün çıkışı için biraz daha zaman geçmesi gerekiyor.

Yine de yükleme yapmak isterseniz, yükleme yapmadan önce bootloader kilidi ve özel bir kurtarma yüklemeyi unutmayın. Çünkü telefonun başına gelebilecek herhangi bir sıkıntı sizin sorumluluğunuzdadır ve cihazınızı garanti dışı bırakabilir.

 Aşağıdaki bağlantıdan indirme işlemini yapabilirsiniz.

ANDROID ONE İÇİN CYANOGENMOD 13 NIGHTLY İNDİR

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.