Mobil

Android telefonla Facebook'ta fotoğraf etiketlemek

Bilmeyenler için Android telefonda Facebook'ta nasıl fotoğraf etiketlenir resimli olarak açıkladık.

Android telefonla Facebook'ta fotoğraf etiketlemek

Android telefonlarınızla Facebook'ta resim eklerken etiket eklemek veya önceden yüklenmiş resimler nasıl etiketlenir bunu size göstereceğiz.


Birinci adım

Uygulamanın sol üst köşesinde menü düğmesi var oradan Facebook Android fotoğraf uygulamasını açın ve tıklayın.

İkinci adım

Facebook'a yüklediğiniz tüm fotoğraf albümlerin listesini gösteren seçeneği seçin. Şimdi sağ köşedeki + simgesini seçin ve yükleme seçeneklerinden fotoğrafı seçin.

1329399177_fbtagandroid2-w250-h350.png

Üçüncü adım

Şimdi yeni bir görüntü veya önceden Android cihaz üzerinde yüklü bir görüntüden yakalamayı isteyip istemediğinizi seçin. Seçtiğiniz fotoğrafa başlık yazıp insanları etiketlemek için sol alt köşeden kişi simgesinden seçin ve yükle seçeneğini seçin.

1329399212_fbtagandroid3-w250-h350.png

Dördüncü adım

Facebook'ta önceden yüklediğiniz bir fotoğrafı etiketlemek istiyorsanız, Android cihazınızda web tarayıcısını açın ve facebook.com a gidin.

1329399241_fbtagandroid4-w250-h350.png

Beşinci adım

Facebook'ta oturum açın ve sol üst köşedeki Menü düğmesini tıklayın. Daha sonra önceden yüklemiş olduğunuz albümlerden etiketlemek istediğiniz fotoğrafınızı seçin.

Altıncı adım

Görüntünün altındaki etiket ekle seçeneğine tıklayın istediğiniz kişinin adını yazın ve gönder tuşuna basın. Böylece etiket fotoğrafa eklenecektir.

1329399267_fbtagandroid6-w250-h350.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.