Mobil

Android Telefonlara Özel Hoparlör

Philips, uzun süredir Apple ürünleri için pazara sunduğu ve büyük ilgi gören docking hoparlör konseptini, Android telefonlar için de geliştirdi.

Android Telefonlara Özel Hoparlör

Yeni nesil Philips Android Fidelio Docking hoparlörler, yenilikçi Philips yaklaşımını mükemmel ses kalitesi ve teknolojik özelliklerle birleştiriyor.

Philips Fidelio AS111, ön paneldeki dijital saati, ücretsiz Fidelio yazılımı ve kolay senkronizasyon için SongBird yazılımı ile birlikte geliyor. Her açıdan ilgi çeken 360 derecelik tasarımıyla ve yumuşak gece ışığıyla; yatak odanızda sevimli bir alarmlı saat görünümünde yer almaya son derece uygun olan Fidelio AS111, Bluetooth üzerinden müzik aktarım özeliğiyle ilgi çekiyor. Zengin, çok yönlü, saf ve dengeli ses performansı için neodimyum hoparlörlerle donatılan AS111, cep telefonu parazitlerini önleyen blendaj teknolojisine de sahip.


1336297906_21.jpg

Apple ürünlerinden sonra Android tabanlı ürünlerde de mükemmel ses, benzersiz tasarım, uygulama desteği sunan yeni docking hoparlörlerle kaliteli müziğe yeni bir kapı açılıyor.

Ürünün en önemli özelliklerinden bir ise hiç kuşkusuz FlexiDock. Philips FlexiDock, Android telefonlar için özel olarak geliştirildi. Akıllı tasarımı sayesinde, bağlantı soketi altta, yanda ve hatta üstte olan birçok Android telefonla uyumlu. İlk defa böyle bir esnekliğe sahip olan bu ürün, farklı üreticiler tarafından üretilen ve mikro USB bağlantı soketinin konumu ile yönü standart olmayan Android telefonlarla da sorunsuz çalıșıyor. Üstelik bağlantı sistemi, telefonu hem yatay hem de dikey konumda yerleștirmenize imkan veriyor.

1336297987_22.jpg

Android dock hoparlörler için yeni geliştirilen başka bir özellik ise Philips DockStudio uygulaması. Ücretsiz Philips DockStudio uygulaması, docking hoparlörlere birçok benzersiz özellik kazandırıyor. Tüm dünyadaki binlerce internet radyo istasyonunu dinleyebilir, müzik koleksiyonunuzda gezinebilir ve dinlediğiniz parçayı Facebook’ta veya dinlediğiniz sanatçının fotoğraflarını Flickr hesabınızda paylașabilirsiniz. Bu uygulama, ortam içeriklerinizi keșfetmenize, oynatmanıza ve PC ile Android cihazlar arasında sorunsuz șekilde senkronize etmenize olanak sağlayan Songbird müzik fonksiyonuyla birlikte geliyor. Saat modunda, birden çok özelleștirilmiș müzik alarmı  belirlemenize olanak tanıyan uygulama, güncellenmiș hava raporlarını da aktarıyor.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.