Mobil

Android uygulamalarınızı çoklu silin!

Bu uygulama ile Android uygulamalarınızı birden fazla seçerek aynı anda silebilirsiniz.

Android uygulamalarınızı çoklu silin!

Şimdi Android telefonlar için hazırlanan bir uygulama ile cihazınızda ki uygulamaları çoklu olarak silebilirsiniz. "Uygulama Temizleyici" uygulaması sayesinde sistemde kurulu olan tüm uygulamalar arasından seçim yaparak çoklu şekilde silme işlemi yapabileceksiniz.

Bu uygulamayı Google Play üzerinden ücretsiz bir şekilde indirerek, uygulama sayesinde sisteminizde kurulu olan uygulamaların birçoğunu aynı anda silebileceksiniz.

1343770727_uygulamatemizleyici.png

Uygulamanın basit kullanımı sayesinde hiç zorlanmayacaksınız. Yalnızca kaldırmak istediğiniz uygulamaları sağ taraftaki onay kutucuğundan seçip daha sonra en alt kısımda yer alan "Seçilen Uygulamaları Kaldır" düğmesi üzerinden işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Bu işlemleri yaptıktan sonra karşınıza uygulamaların kaldırılma aşaması geliyor, hepsinde "Kaldır" düğmesine bastığınızda tüm uygulamaları kaldırmış olacaksınız. Bütün işlem bu kadar. Bir de alt seçenekler altında "Hepsini seç/me" düğmesi yer alıyor. Bu da uygulamaların tamamını seçili hale getirip, tamamını pasif konuma getirebilirsiniz.

Uygulamayı buradan Google Play'e giderek indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.