Mobil

Android ve iOS için Batman Dark Knight Rises yayımlandı!

Dark Knight Rises mobil oyunu hem iOS hem de Android platformları için yayımlandı.


Batman: Dark Knight Rises filminin, ABD'deki film galasında gerçekleştirilen katliamın haberini sizinle paylaşmıştık. Bugün film ile beraber çıkacak olan oyunu Batman: Dark Knight Rises'inde ertelendiği haberi gelmişti.  Kötü olaylar ile herkesi üzüntüye boğan mobil oyunu yayımlandı.

İlk gelen haberlere göre 14 kişinin hayatını kaybettiği ve 50′den fazla kişinin yaralandığı silahlı saldırının yaşattığı üzüntü ve şaşkınlık tüm dünyada devam ediyor. Bundan böyle film ve çıkacak oyunların her zaman bu katliam ile birlikte anılacağını tahmin etmek hiçte zor olmasa gerek.

1342799864_unnamed-1.jpg

Amerika'da yaşanan üzücü olaya rağmen daha önce planlandığı gibi Dark Knight Rises mobil oyunu hem iOS hem de Android platformları için yayımlandı. Şimdilik oyunun ücretsiz versiyonu bulunmuyor. Oynayabilmek için 6.99 dolar ödeme yapmanız gerekiyor.

Ayrıca oyunun kurulum dosyası 1.8 GB gibi büyük bir boyutta olduğu için indirme işlemini yaparken uzun süre bağlı kalabileceğiniz bir Wi-Fi noktasına yakın olmanız gerekiyor.

1342800645_mza4638390611869679132.320x480-75.jpg

Batman: Dark Night Rises indir (iOS)

Batman: Dark Night Rises indir (Android)

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.