Mobil

Android ve iOS için Hotmail uygulaması

Hotmail' i mobil cihazlara taşımaya karar veren Microsoft, Android uygulamasını yayınladı. iOS versiyonu ise yakında gelecek.


Android markette yer alan hotmail ve live messenger uygulamalarının hiç biri Microsoft' a ait değildi. Sonunda Microsoft' ta hizmetlerini mobil cihazlara taşımaya karar verdi ve ilk olarak Hotmail' i Android ve iOS için geliştirmeye başladı.

Hotmail' in Android versiyonu resmi olarak marketteki yerini aldı ama iOS versiyonu henüz geliştirilmeye devam ediyor. Bu uygulamalar sayesinde Hotmail rakipleri ile aynı seviyeye gelecek.

1317711870_androidhotmailuygulamasi.jpg

Hotmail' in Android versiyonunun çıkmasıyla, Hotmail servisine, daha kolay engelleme, otomatik temizlik seçenekleri, klasör için gelişmiş destek ve abonelikten çıkma gibi özelliklerde eklendi.

Hotmail Android uygulaması ise; Push email, takvim, rehber senkronizasyonu, resim gönderme / alma, eklenti gönderme / alma, çoklu hesap desteği, klasör ve alt klasör desteği gibi bir çok özellik sunuyor.

Uygulama ücretsiz olarak dağıtılıyor ve Android 2.1 ile Android 2.3.3 sürümüne kadar tüm cihazlara destek veriyor.

iOS 5 için ise Hotmail yerleşik bir uygulama olarak gelecek. Bugün tanıtılması beklenen iOS 5 platformunun Mail menüsü altında bir hesap opsiyonu olarak seçilebilecek ve diğer email hizmetleri gibi kolayca konfigüre edilebilecek.

Hotmail' in Android uygulamasını indirmek isterseniz buraya tıklayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.