Mobil

Android ve iPhone için ücretsiz en güzel duvar kağıtları

Android ve iOS için hazırlanmış ücretsiz en büyük duvar kağıtları koleksiyonuna bir göz atın.


İnsan bir şeyi çok kullandığı zaman sıkıcı olmaya başlıyor ve bazen değiştirmek gerekebiliyor. Akıllı telefonlarda kullanılan duvar kağıtları da aynen bu şekilde. Mobil kullanıcılar bir duvar kağıdını çok beğense de, zamanla göz alışıyor ve sıkıcı olmaya başlaıyor. Bu yüzdende ilgi çekici başka duvar kağıtları aranmaya başlıyor.

Peki Android ve iOS cihazlar için en iyi duvar kağıtlarını nerede bulabilirsiniz. Bir Reddit kullanıcı, iOS ve Android ile çalışan akıllı telefonlar için 300 ücretsiz duvar kağıdı yayınladı.  Paylaşım kullanıcı exposed_knees adlı Reddit kullanıcısı yaptı. Duvar kağıtları arasında manzara, soyut duvar sanatının yanı sıra hayvan ve diğer fütüristik resimlerden oluşan ve ihtiyacınız olan tüm çeşitlilik mevcut.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda bu duvar kağıtlarını inceleyebilir son sayfadaki linke tıklayarak tüm duvar kağıtlarına erişebilirsiniz.

1462286525_01.jpg

Orijinal görüntü için resimlerin üstüne tıklayın...
 

Tüm duvar kağıtları için tıklayın...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.