Mobil

iPhone 7'de kulaklık jakı olabilir

Sızdırılan yeni görüntü iPhone 7'de kulaklık jakı olabileceğini ortaya koyuyor.


Şimdiye kadar gelen bilgiler, Apple iPhone 7’de hiçbir kulaklık jakı olmayacağı yönündeydi. İddialara göre telefona kulaklık bağlantısı kablosuz veya Lightning portu aracılığı ile bağlanacaktı. Apple’ın kulaklık girişini kaldırmasındaki amacının ise telefonu daha ince yapmak ve daha büyük bir pil koymak olarak belirtildi. Buna ek olarak şirketin iPhone 7’yi suya dayanıklı yapmak için kulaklık jakını kaldıracağı söylenmişti.

1462276465_s003be10819c54808bc13bfb690991fc3.jpg

Bu söylenti ilk gerçekleşmeye başladığından bu yana, hemen hemen tüm sızdırılan iPhone 7 bigi ve görsellerinde kulaklık jakına yer verilmedi. Ancak Çin’den gelen ve iPhone 7 devrelerini gösteren yeni bir rapora göre iPhone 7’de bir kuklalık jakı görülüyor.  

Tim Cook bir röportajında yeni nesil iPhone’lar ile gelecek özelliklerin mobil kullanıcıların vazgeçilmezi olacağını söylemişti. Bakalım Apple iPhone 7 ile hangi yenilikleri kullanıcılarına sunacak?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.