Mobil

Android Wear İçin PaperCraft Oyunu Yayınlandı

Google'ın akıllı saatler için geliştirdiği Android Wear yazılımı için, Android Experiments çatısı altında, Arcade Shooter türünde PaperCraft oyunu geliştirildi

Android Wear İçin PaperCraft Oyunu Yayınlandı

Google'ın akıllı saatler için geliştirdiği Android Wear yazılımı için, Android Experiments çatısı altında, Arcade Shooter türünde PaperCraft oyunu geliştirildi.

1450699588_paper-craft.png

Android Wear İçin PaperCraft Oyunu Yayınlandı

Sadece 17 MB dosya boyutuna sahip olan oyun, saatin dokunmatik ekranını kullanarak oynanabiliyor. Cihazların teknik standartları düşünüldüğü zaman görsel anlamda çok büyük beklenti içine girilemese de, bu tür girişimlerin olması sevindirici. 

Oyunun yapım aşaması sırasında, Android API'ları, Google Play Games servisleri, Materyal Tasarım gibi unsurları içeren oyun, 60 FPS oranında çalışabilmesi adına Cancas API desteğiyle tasarlandı. Oyunda yer alan Wearable Data API desteği ise oyundaki skorları ve dereceleri Google Play Games hesabında tutmanızı sağlıyor.

Moto 360 modelinde test edilen oyunun, 2 dakikalık oynanış sonrasında %3 pil tükettiği ifade ediliyor.

Android Wear için hazırlanan PaperCraft oyununa bu link üzerinden erişebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.