Mobil

Android Windows'a dönüşecek!

Bu uygulamayı kullanarak Android telefonunuzu Windows'a dönüştürebilirsiniz.


Windows Phone 8'in, Android ve iOS ile arasındaki farkın uzun süre kapamayacağı artık kesin gibi görünüyor. Ama yine de, Android kullanıcılarının Windows Phone 8 arayüzünü beğenmediklerini söylemek zor. Bu iddiamızın en büyük kanıtı ise, Launcher 8 isimli Android launcher'ı.
 1372150477_unnamed.png
"Launcher 8", telefonunuzun temasını ve kullanıcı arayüzünü Windows Phone 8 gibi görünmek üzere değiştiriyor. Son derece popüler olan bu uygulama, 1 milyonun üstünde kişi tarafından indirilmiş durumda ve ortalama değerlendirmesi 4.5 yıldız olarak gözüküyor.
 
Buradan da anlaşılabilineceği gibi pek çok Android kullanıcısı, en azından Windows Phone 8'in kullanımı hakkında meraklı durumda. Belki de bazı Android kullanıcıları Windows Phone 8'e geçmeyi düşünerek, bu uygulamayı bir deneme sürümü gibi görüyor bile olabilirler.
 
Amaç ne olursa olsun, bu uygulama Windows Phone Kullanıcı arayüzünü mükemmele yakın bir şekilde kopyalıyor ve kullanıcılara Windows Phone 8 kullanmanın nasıl bir his olduğunu veriyor.
 
Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
baris
ben kullaniyorum abi 10 no vazgecilmezim aradinda note 2 sahibiyim kendi arayuxun yuzune bakmiyorum:-) o yuzden bunu kullaniyorum tel windows note 8 oldu
Cevapla
Misafir
kullaniyorum gayet stabil 18 mb civarinda bi ram harciyor bazi eklentiler olsa daha iyi olabilirdi ama hic fenada degil
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.