Mobil

Android'in son sürümü Nexus cihazlarda göründü

Android 4.3 ve çeşitli versiyonları Nexus cihazlarda görüntülendi.

Android'in son sürümü Nexus cihazlarda göründü

Bildiğiniz gibi Google Android'in son sürümü Android 4.3 üzerinde çalışmalara başlamıştı. Bu sürüm şimdi Nexus cihazlarında görünmeye başladı. Android 4.3, Android 4.3.3 ve Android 4.3.1 de dahil olmak üzere çeşitli versiyonu aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

Doğal olarak, kullanıcı arayüzü profilleri her zaman sahte olabilir, ama neden teknoloji web siteleri okuyucuları kandırmak için böyle bir şey yapsın ki?

1367382357_android-43-galaxy-nexus-nexus-4-nexus-7-nexus-10-server-logs-big-2.jpg

Resmin büyük halini görmek için üstüne tıklayın

Bu durumun benzeri Android 4.2.2 ve Android 4.2 sürümlerinde de olmuştu. Google I / O etkinliğinden birkaç hafta önce bu sürümler görüntülenmişti. Google bu sürümleri sergilemeden önce deneyeceği için kendi Nexus modellerinde bunun görünmesi de gayet normal.

Ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi, Galaxy Nexus, Nexus 4, Nexus 7 ve Nexus 10 cihazlarda JWR25C, JWR24B ve JWR29/JWR29B kod adlarıyla dahil olmak üzere çeşitli Android 4.3 sürümleri görünüyor.

Android 5.0 Key Lime Pie sürümünün gecikeceği iddialarının olduğu haberi sizinle daha önce paylaşmıştık. Bu sızıntılar bu durumu doğrular gibi görünüyor. Bakalım 15-17 Mayıs Google I / O etkinliğinde Android'e ait neler tanıtılacak.

Yorumlar
Ali
Android 4.2 ve 4.2.2 ne alaka ya Google I/O'dan önce görüntülenmişti. Google I/O geçtiğimiz yıl haziranda yapıldı. Android 4.2 ise kasımda duyuruldu. Haziran ayında gerçekleşen Google I/O etkinliğinde Android 4.1 tanıtıldı.
Cevapla
fatihtpr
arkadaslar birazdaha siteye ve kurallara uygun yorumlar yazalım
Cevapla
Misafir
Jelatin mi bu uygulansin
Cevapla
Misafir
nasıl bir sorudur bu?
Cevapla
Misafir
TÜRKİYEDE NEZAMAN UYGULANIR
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.