Mobil

Android’in takım kaptanı iOS 7 için heyecanlı

Birçok yenilikle kullanıcıların beğenisine sunulan iOS 7'yi merak edenler arasında Sundar Pichai de var.


WWCD 2013 etkinliğinin en dikkat çeken tanıtımı olarak değerlendirilen iOS 7, 2007’den bu  yana yayınlanan iOS sürümleri arasında en fazla yeniliği barındıran versiyon oldu. Söz konusu yenilikler birçok kesim tarafından beğenilirken, şu an için beta sürümü yayınlanan versiyonun final sürümü ise sonbaharda iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini ve beşinci nesil iPod Touch modelleri için yayınlanacak.
1371013775_5.png

Mart ayında Android işletim siteminin babası olarak gösterilen Andy Rubin’in yerine geçen Sundar Pichai, daha sosyal ve açık sözlü kişiliği ile ön planda. Android takımının yeni lideri iOS 7’yi inceleme noktasında sabırsız olduğunu Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Beta sürümünün yayınlanmasıyla iOS 7 birçok kişi tarafından tecrübe edilecektir ve bu noktada düşüncüler birçok platformda dile getirilecektir. Sundar Pichai cephesinde yapılacak yorumlar ise eminiz ki fazlasıyla ilgi çekecektir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.