Mobil

Angry Birds Space yapımcısı Rovio'dan hediye!

Bu haber Angry Birds severleri sevindirecek!

Angry Birds Space yapımcısı Rovio'dan hediye!

Dünyanın en çok oynanan mobil oyunları arasında bulunan Angry Birds oyununun Space serisi tüm dünyada en çok indirilen oyunlar arasına girmeyi başarmıştı, geçtiğimiz günlerde bununla ilgili haberlerimiz olmuştu.

Yapımcı Rovio Games, oyun severleri sevindirecek bir hediye gönderdi. Bu sabah saatlerinde yaptığı bir açıklama ile birlikte gönderecekleri hediyeyi açıklayarak sebep olarak şunu gösterdi: “Henüz oyunun ilk çıktığı hafta toplamda 20 milyon defadan fazla oyunu indirerek bizi kırılması güç bir rekorun sahibi yapan müşterilerimize, teşekkür etmek boynumuzun borcu.” dedi.Tabi hediye sadece teşekkür ile kalmıyor, Rovio Games açıklama ile birlikte, çıkarılacak olan yeni versiyon
Fry Me to the Moon güncellemesiyle 10 seviyenin ücretsiz olarak açılacağı müjdesini verdi.Normalde paralı bir şekilde kullanıcılara sunulması beklenen 10 seviyenin ücretsiz dağıtılması haberi, Angry Birds severlerin oldukça hoşuna gitti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.