Mobil

App Lock ile cihazınızı güvene alın!

Meraklı arkadaşlarınız var ve cihazınızın kurcalanmasını sevmiyorsanız bu uygulama tam size göre...


Uygulamamız telefon güvenliğinizi üst dereceye getirebileceğiniz bir araç. Şöyle özetleyelim, ekran kilidi sevmiyorsunuz ya da ekran kilidi yapıyorsunuz ama pin koyduğunuz taktirde yanınızdaki bir kişi bu pini öğrendiğinde tüm telefonu ele geçirebilecek duruma geliyor veyahut dediğimiz gibi ekran kilidi açma tuşuna bastıktan sonra bir de kilit ekranı koymak size saçma geliyorsa APP Lock'u mutlaka denemelisiniz.

1381416546_img20131010084057.jpg

Uygulamamız harika bir grafik ile karşımıza çıkıyor.Uygulamayı kurup açtığınızda ana grup olarak kilitleyebileceğiniz şeyler : ayarlar, galeri ve rehber gibi cihazınızda yüklü uygulamaları aynı iPhone'da olduğu gibi on off düğmeleriyle açıp kapatabiliyorsunuz ve ayrıca kendi uygulamalarınızı da kolaylıkla ekleyebiliyorsunuz.

1381416840_img20131010083955.jpg

Uygulamamız da isterseniz pin isterseniz şekil ile güvenlik sağlayabiliyoruz. Ayrıca telefonu kapatıp açtığınızda program otomatikman devreye giriyor ve açılıyor. Yani bir daha elle başlatmanız gerekmiyor. Uygulamamızın türkçe bir arayüze sahip olduğunu da unutmadan ekleyelim.

Uygulamayı yüklemek için: Google Play Store - App Lock 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.