Mobil

App Store'da haftanın ücretsiz oyunu Bad Piggies oldu!

İlk defa ve kısa bir süre için ücretsiz olan Bad Piggies'i kaçırmayın! Detaylar haberimizde!

App Store'da haftanın ücretsiz oyunu Bad Piggies oldu!

Geçtiğimiz yıllarda mobil uygulama dünyasına giriş yaparak kısa zamanda büyük ilerlemeler kaydeden Rovio Games, ilk oyunu Angry Birds'den sonra sıradaki oyunu Bad Piggies, ile ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor. Sevimli domuzları ile bu hafta App Store'da haftanın popüler ücretsiz oyunları arasına girmeyi başaran Bad Piggies, ilk defa ve kısa bir süreliğine ücretsiz olarak kullanıcıların Apple ürünlerini süslüyor.

Oldukça eğlenceli ve kaliteli grafiklere sahip olan oyun, geçtiğimiz saatlerde kısa bir süreliğine ücretsiz olarak sunulunca, uygulama dünyasında büyük yankı uyandırdı. Sevimli domuzları verilen hedefe ulaştırmak için  kullanılan araç gereçlerle yaptığımız arabalar bizi oldukça eğlenceli bir serüvene götürüyor.

1375343119_bad-piggies-wallpaper-1-copy.jpg

Dünyanın en iyi oyun platformlarından birisi olan IGN, geçtiğimiz haftalarda Rovio Games'in sürekli güncellemeler vererek ayakta tuttuğu Bad Piggies oyununu yılın en iyi mobil oyunu ilan etmişti. Rovio'nun yeni gözbebeği Bad Piggies iPhone için buradan ve iPad için HD sürümünü buradan hemen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.