Mobil

Xperia ZR için Android 4.2.2 güncellemesi başladı

Kısa süre önce Xperia Z ve ZL için dağıtımı gerçekleşen güncelleme şu an itibariyle Xperia ZR kullanıcılarına dağıtılmaya başlandı.


Sony’nin mayıs ortasında lanse ettiği ve teknik özelliklerin yanı sıra tasarım anlamında da Xperia Z’den esintiler sunan Xperia ZR modeli için Android 4.2.2 güncellemesi başladı. İlk olarak Norveç’te kullanıcılara ulaştığı rapor edilen güncellemenin dağıtımı OTA ve Sony PC Companion üzerinden gerçekleşmekte. Güncellemenin birkaç hafta içerisinde dünya geneline yayılması bekleniyor.

1375340299_zr-4.2.2-315x560.jpg

Güncelleme kapsamında daha dengeli bir performansın sağlanması, medya uygulamaları entegrasyonunda sorunsuz bağlantı, hızlı ayarlar menüsü, özelleştirilebilir durum çubuğu, Daydream ve kilit ekranda widget desteği kullanıcılara sunulmaktadır.

Kısa süre önce Sony tarafından yapılan resmi açıklamada telefonun Android 4.3 güncellemesine de kavuşacağı bildirilmişti. Net bir tarih ise verilmiş değil. 

Yorumlar
Misafir
Kalas gibi telefonları var yaa! Güncelleme gelse nolur gelmese nolur
Cevapla
Misafir
harbiden gakkosuz bir sony haberi..kel traş eden berberi.. ZOOOR KIRVE
Cevapla
Misafir
gakko damlar şimdi ;)
Cevapla
Misafir
Sony Company geliştirdi kendini ayrıca Cyber Andro adı altında bi ürün üzerinde çalıştıklarını da belirtmek isterim--Teknomobil
Cevapla
Misafir
Gakko der ki; Sony e helal olsun müşterilerini mağdur etmedi. . ★G@kko★
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.