Mobil

Apple, Apple TV için yeni bir reklam yayınaldı

4. nesil Apple TV'de aplikasyonlar fark yaratıyor!

Apple, Apple TV için yeni bir reklam yayınaldı

Apple'ın uzun süredir 4K bir televizyon tasarlaığını yazdık çizdik. Apple'dan da bu konuda hiçbir zaman yalanlama gelmedi. Hatta firmanın üst düzey yetkilileri bu noktada belki de merak uyandırmak adına "yeni ürünler üzerinde çalıştığımız doğru ama bu konuda bilgi vermem uygun değil" yorumlarında bulundular. Apple, Güney Korelilerin tekelinde olan bir sektöre girip kendini riske eder mi derseniz asla böyle bir riske girmez ama insanların beklentisi bu yönde.

1453448885_itv-concept-650x0.jpg

Apple söylentilerin aksine mevcut televizyonlar ile birlikte kullanılabilen bir medya oynatıcı ve online TV izleme platformu Apple TV'yi kullanıma sunmuştu. Uzun zamandır güncellemediği Apple TV'yi geliştirmeyi seçen Apple,  4. nesil yeni nesil Apple TV ile karşımıza çıktı ve Apple TV eskiye göre çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus lansmanında tanıtılan 4. nesil Apple TV ile ilgili firma yeni bir reklam yayınladı. Reklamda Apple TV'nin neler yapabildği ve hangi aplikasyonlara destek verdiği gösteriliyor. Netflix, Apple Müzik, WatchESPN, Asphalt 8, Airborne, Disney Infinity, Gilt, GrubHub, Showtime, Crossy Road, HBO programları ile gelen yeni nesil Apple TV için hazırlana reklamı aşağıdan izleyebilirsiniz...

Apple TV'nin artık Türkçe dil desteği olduğunun da altını çizelim...



          
          
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.