Mobil

Apple etkinliği nasıl izlenir? Apple bugün ne tanıtacak?

Cupertinolu teknoloji devi Apple, bugün Türkiye saati ile 20:00'da etkinlik düzenleyecek. Peki, bu etkinlik nasıl izlenecek ve etkinlikte neler tanıtılacak?

Apple etkinliği nasıl izlenir? Apple bugün ne tanıtacak?

Apple, Nisan ayı etkinliğini boş geçmeyecek. Bugün Türkiye saati ile 20:00'da etkinlik düzenleyecek olan Apple, yeni ürünlerini tanıtacak. Koronavirüs pandemisinden dolayı yine online olarak düzenlenecek bu etkinlik, Apple'ın sitesi ve YouTube üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Peki, bu etkinlikte bizleri neler bekliyor?

Cupertinolu firma bugünkü etkinliğinde yeni iPad modellerini tanıtacak. Yeni nesil iPad, iPad mini ve iPad Pro modellerini sergileyecek olan Apple, özellikle Pro serisindeki işlemcisi ile çığır açması bekleniyor. Mac modellerinde yer alan ARM tabanlı Apple M1 ayarında bir yonga seti iPad Pro'da yer alabilir.

ARM demişken, Apple'ın M1 yonga setine sahip MacBook ailesini yeni iMac ile genişletmesi bekleniyor. Yeni iMac'te de Apple M1 yongasını kullanacak olan Apple, böylelikle ARM'a tamamen geçmiş olacak.

Etkinlikte ayrıca 3. nesil AirPods'un tanıtılması bekleniyor. 3. nesil AirPods, tasarım açısından AirPods Pro'ya benzeyecek gibi görünüyor. En azından gelen sızıntılar bu yönde.

3. nesil Apple Pencil ve eşyaların yerini GPS üzerinden bulmamızı sağlayacak AirTags modellerinin de bu etkinlikte tanıtılması bekleniyor. 

Apple'ın yeni ürünlerini tanıtacağı etkinliği aşağıdan izleyebilirsiniz. Etkinlik başladığında bildirim almak için hatırlatıcı da oluşturabilirsiniz.

Son bir bonus olarak, Apple Türkiye'nin fiyat güncellemesi yapacağı söyleniyor. Bu güncelleme Apple Türkiye tarihine bakacak olursak bize zam olarak yansıyacak. Çünkü Apple Türkiye asla indirim yapmaz....

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.