Mobil

Apple Fitness+ Türkiye'ye ne zaman gelecek?

Bu sonbahardan itibaren Apple Fitness+'ı kullanmak için artık bir Apple Watch'a ihtiyacınız olmayacak.

Apple Fitness+ Türkiye'ye ne zaman gelecek?

Hizmet, Apple'ın şu anda sunduğu 21 ülkenin tamamında iPhone'da kullanılabilecek. Apple, WWDC'de Saatsiz bir iPhone Fitness uygulamasının yolda olduğunu söyledi, bu nedenle haber tam olarak sürpriz değil.

Apple, Fitness+'ı 2020'de piyasaya sürdüğünde, deneyim tamamen akıllı saatlerine odaklanmıştı ve  bu, Apple TV'de görüntüleyebileceğiniz egzersizler için biraz korkunç görünüyordu. Ancak yakında yalnızca iPhone kullanıcıları, eğitmenler tarafından yönlendirilen 3.000 egzersiz ve meditasyon dahil olmak üzere tam Fitness+ hizmetine erişebilecek.

Apple Fitness+ Türkiye'ye ne zaman gelecek?

İPhone'unuz yaktığınız kaloriyi tahmin edecek ve bu da Hareket halkasındaki ilerlemeye sayılacak (yine de Apple Watch kesinlikle daha doğru istatistikler sağlayacaktır). Fitness+'a katılmak için bir iPhone'a ihtiyacınız olsa da, ona iPad ve Apple TV'den de erişebileceksiniz.

Ayrıca Apple, bu sonbaharda daha fazla Time to Walk bölümü yayınlayacak. Time to Walk, insanları dışarı çıkmaya ve daha sık yürümeye teşvik etmek için tasarlanmış bir ses deneyimi. Dördüncü sezonda Regina Hall, Nicky Jam, Constance Wu ve Meghan Trainor'dan hikayeler yer alacak. Bu arada Time to Run, Fitness+ abonelerine Wyoming'deki Yellowstone Ulusal Parkı gibi yerlerden sanal koşu rotaları sunacak; Meksika şehri; Anchorage, Alaska; Monterey, Kaliforniya; ve Seattle. Hem Yürüme Zamanı hem de Koşma Zamanı iPhone Fitness uygulamasında da mevcut olacak.

12 Eylül'den itibaren Fitness+ kullanıcıları, Mary J. Blige, The Rolling Stones ve The Weeknd gibi müziklerin yer aldığı daha fazla Artist Spotlight antrenmanına erişim kazanacak. Ayrıca tüm vücudu güçlendirmek için tasarlanmış yeni bir Pilates egzersiz koleksiyonunun yanı sıra yeni bir yoga eğitmeni ile dersler de var. Apple Watch'ta belirli Fitness+ antrenmanlarında ekstra ekran rehberliği ve antrenör koçluğu bulunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.