Mobil

Apple, Galaxy S III Mini talebini geri çekti

İkili arasında devam eden yargılama sürecinde birçok telefon dava kapsamına alındı. Galaxy S III Mini ise Amerika'da resmi olarak satışa sunulmadığı için dava kapsamından çıkarıldı.

Apple, Galaxy S III Mini talebini geri çekti

Apple ve Samsung arasında dünyanın farklı bölgelerinde yaşanan hukuki süreçler devam ediyor. İkili arasında Amerika’da devam eden davada nihai karar verilmiş olsa ikili yeni taleplerini iletmeye devam etti. Apple, patent ihlali gerçekleştirdiği iddiasıyla davaya Galaxy S III Mini’yi de ekleme talebinde bulunmuştu.

Samsung ise Galaxy S III Mini için Amerika’da satış planlarının olmadığını belirtti. Resmi satışların başlamayacak olmasını değerlendiren Apple talebini geri çeki ve böylece Galaxy S III Mini dava sürecinden çıkarıldı.

Ekim ayında Almanya’da gerçekleştirilen etkinlikle resmiyet kazana telefon özellikle Galaxy S III’ün ekranını büyük bulanlara iyi bir alternatif oluşturuyor.
1356905561_galaxy-siii-mini-product-image4.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.