Mobil

Apple, iOS 6'yı bugün tanıtacak!

Apple, Türkiye saati ile 20.00'da iOS 6'yı San Francisco'dan tüm dünyaya tanıtacak!

Apple,  iOS 6'yı bugün tanıtacak!

Dünyanın en değerli firması Apple'ın bugün ilerleyen saatlerde mobil cihazları için ürettiği mobil işletim sistemi iOS'un yeni sürümü 6'yı tanıtması bekleniyor. Tanıtımın bugün yapılacağı dile getirilirken, aynı zamanda bir takım iddialar da internette şimdiden büyük etki yaratmaya başladı.

1339400133_xx.jpg

Bu iddiaların en büyüğü de, piyasasında tek diyebileceğimiz iPad için dile getirilen iddialardı. Apple'ın daha önce de yaptığı gibi bazı donanımları için yeni güncellemeyi es geçebilir. Bu da daha önceden gerçekleşen ilk iPad ve üçüncü nesil iPod Touch yaşadıklarını hatırlatıyor bize.

1339400229_sss.jpg
Apple'
bugün yeni işletim sistemi sürümü olan iOS 6 Beta'yı silikon vadisi olarak da tanıdığımız Amerika/San Francisco'da özel olarak hazırlanan lansmandan tüm dünyaya tanıtacak. Meşhur mobil site WeiPhone'un geçtiğimiz saatlerde yayınladığı liste şimdiden kafaları karıştırmaya yetti bile. Yayınlanan listede yeni güncelleme şu cihazlara gelecek; iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 3GS, dördüncü jenerasyon iPod ve Apple TV'nin her iki versiyonu için de gelecek.

1339400261_xxx.jpg
Apple'ın bu akşam Türkiye saati ile 20.00'a tekabül eden WWDC etkinliğiyle tanıtılması beklenen yeni iOS güncellemesinde Facebook ile büyük oranda bütünleşme sağlanacağı yine ortaya atılan kuvvetli iddialar arasında.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.