Mobil

Apple, iOS'in en yetenekli uygulamasını satın aldı!

Apple, iOS platformunun olmazsa olmazları arasında yer alan Workflow uygulamasını satın aldı. İşte satın alımın perde arkası.

Apple, iOS'in en yetenekli uygulamasını satın aldı!

Apple, açıklanmayan bir bedel karşılığında mobil uygulama olan Workflow'u satın aldı. iPhone ve iPad'de farklı eylemleri gerçekleştirmeye olanak sağlayan Workflow uygulaması, iOS'in kapalı yapısını bir nebze de olsa esnetip, kullanıcılara özgürlük sunuyordu.

Örneğin Workflow ile Instagram fotoğraflarını indirebilir, dosyaları Zip formatında sıkıştırabilir, fotoğraflarınızı otomatik olarak kombinleyebilir, QR kod okutabilir, kahve hatırlatıcısı kurabilir ve en önemlisi uygulamalar arasında tek bir tıklama ile IFTTT gibi etkileşim sağlayabiliyorsunuz.

iOS'in en yetenekli uygulaması olan Workflow'un, galeri kısmından ise dilediğiniz aracı indirebilir veya kendiniz bir araç oluşturabilirsiniz.

1490248379_workflow.png

Güncellenerek sürekli yeni özelliklere sahip olan Workflow artık Apple'ın bünyesi altında faaliyet gösterecek. Ancak Apple'ın henüz konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmadığını bu duyumların Techcrunch tarafından doğrulandığını belirtelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.