Mobil

Apple iPhone 11 alana AirPods hediye ediyor!

17 Ekim'de Hindistan'da uygulanması beklenen kapmanya büyük ilgi gördü!

Apple iPhone 11 alana AirPods hediye ediyor!

Son zamanlarda yeni AirPods ve kulak üstü kulaklık çıkarmayı hedefleyen Apple Hindistan'daki online satış mağazasında Iphone 11 alana yanında ücretsiz AirPods veriyor.

Apple iPhone 11 alana AirPods hediye ediyor!

Hindistan'da Diwali festivali sırasında IPhone 11'i satın alan herkese AirPods'ları ücretsiz olarak veriliyor. 17 Ekimde uygulamaya girmesi beklenen indirimin tüm hüküm ve koşulları henüz açıklanmadı. Ancak Apple'ın yakında zaman önce hizmete giren Hindistan'daki online satış mağazasından satın alımlarda geçerli olması bekleniyor.

Apple'ın Hindistan'daki pazar payı çok yüksek olmasa da, ultra premium kategorisinde en çok aranan marka olarak yer buluyor. Genel olarak ise pazara, Xiaomi hakim ve ikinci sırada Samsung geliyor. Iphone 11 şu anda Hindistan'da 936 dolara, AirPods ise yaklaşık 200 dolara satılıyor. Apple'ın bu modeli önceki çeyrekte ultra premium kategorisinde liderliğini korumakta yardımcı olmuştu. Apple'nin bu girişimi, yakında çıkması beklenen OnePlus 8T'nin alıcı kitlesini etkilemek için yapıldığı düşünülüyor. 

Yaptığı kampanya sayesinde Hindistan'daki online satışlarında, ikinci çeyrekte %45 artış sağlaması bekleniyor. Apple'ın bu girişimi kullanıcıları AppStore çekmek için kullandığı da yapılan yorumlar arasında. Ne yazık ki ülkemiz de bu tür kampanyaları çok fazla göremiyoruz.

Böyle bir etkinliğin ülkemizde olması halinde sizin fikirleriniz neler olurdu yorumlarda belirtebilirsiniz.

Yorumlar
Süper haber
Hindistan bizim eyaletimiz olduğu için hemen bi koşu gidip almak lazım.
Cevapla
Servet
Süper olur hemen alırım iPhone 11
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.