Apple iPhone 14 Pro problemleri bitmek bilmiyor!

Apple geçtiğimiz günlerde yeni iPhone serisini tanıttı ancak görünüşe göre cihazlarla ilgili sorunlar bitmek bilmiyor. İşte detaylar.

Apple iPhone 14 Pro problemleri bitmek bilmiyor!

Apple iPhone 14 serisi piyasaya sunulduğundan bu yana çeşitli hatalar ve diğer sorunlar için haberler ortaya çıktı. Şimdi, en son çıkan haberlere göre 2022 iPhone'un şarj olurken yeniden başlatılmasına ve hatta ağ bağlantısıyla ilgili sorun yaşamasına neden olan bir hata mevcut.

Apple iPhone 14 Pro problemleri bitmek bilmiyor!

Apple iPhone 14 Pro problemleri bitmek bilmiyor! - Resim : 1

Öyleyse grlin bir göz atalım. Önceki bir raporda, iMessage gibi bazı temel sistem uygulamalarıyla ilgili sorunlarla karşılaşan iPhone 14 Pro serisi modelleriyle ilgili bilgiler ortaya çıkmıştı. Şimdi, iPhone 14 Pro serisi kullanıcılarının bir dizi başka işlevle de daha fazla sorunla karşı karşıya olduğu görülüyor. Buna Dinamik Ada özelliği ve hatta uydu telefonu işlevi ile ilgili sorunlar dahil. Bunun dışında, iPhone 14 Pro'nun çok zayıf 5G sinyalleri ve diğer ağ kapsama sorunları bildiren Verizon kullanıcıları ile de bir sorunu var.

Bunların her ikisi de Cupertino merkezli devin iPhone 14 serisi duyurusu sırasında yoğun bir şekilde pazarladığı dikkate değer özellikler. Ancak hatalar sadece bununla kalmıyor, yeni amiral gemisi Apple telefonlarının şarjını etkileyen başka bir önemli sorunu daha var. iPhone 14 Pro modelleri, hem MagSafe kablosuz şarj hem de yıldırım kablosu aracılığıyla şarj olurken yeniden başlatılacaK.

Pil ömrü sorunları iOS 16 çıktığından beri Apple iPhone'ları da rahatsız ettiğinden, yeni iPhone'un piliyle ilgili tek sorun bu değil. Şirket sorunları güncellemeler ile çözecek.