Apple iPhone 14 Pro renk seçenekleri belli oldu!

Teknoloji devi Apple bu sonbaharda yeni iPhone serisini piyasaya sürecek. Ancak şimdiden seri ile ilgili detaylar gelmeye başladı.

Apple iPhone 14 Pro renk seçenekleri belli oldu!

Apple, önümüzdeki günlerde yeni nesil iPhone 14 serisi akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazır. Ancak resmi duyurudan önce, cihazlarla ilgili çevrimiçi olarak bir çok ayrıntı geldi. Şimdi yayınlanan yeni bir rapora göre cihazların renk seçenekleri de belli oldu.

En son raporda, akıllı telefonun birkaç sahte modeli sızdırıldı. Böylece yaklaşmakta olan Apple iPhone 14 Pro modelinin renk seçenekleri ortaya çıktı. Weibo'da sızdırılan Apple iPhone 14 Pro modelleri, telefonun beş renk seçeneğiyle sunulacağını ortaya koyuyor. Daha önce görmüş olduğumuz standart Altın, Grafit ve Gümüş renklerinin yanı sıra iki yeni renk olan Mavi ve Mor gelecek.

Apple iPhone 14 Pro renk seçenekleri belli oldu!

Apple iPhone 14 Pro renk seçenekleri belli oldu! - Resim : 1

Bu, iPhone 14 ve iPhone 14 Pro modellerinin yeni bir Mor renkte sunulacağını iddia eden önceki sızıntılarla uyumlu bir rapor. Şu anda yeni renk seçeneğinin Pro modelleriyle sınırlı kalacağı düşünülüyor.

Raporlara inanılırsa, Mor renkli iPhone 14 Pro, aydınlatma koşullarına göre renk tonunu değiştiren benzersiz bir kaplamaya sahip. Birkaç yıl önce Apple, iPhone 12 serisi modelleri için Mor renk seçeneğini sunmuştu.

Şirket, 7 Eylül'de Apple'ın yeni nesil iPhone 14 serisini Watch Series 8 modelleriyle birlikte piyasaya sürmesinin beklendiği bir lansman etkinliği planladı. Ayrıca, Ekim ayında yeni giriş seviyesi iPad ve M2 destekli iPad Pro'nun piyasaya sürüleceği başka bir etkinliğe ev sahipliği yapması bekleniyor.