Mobil

OPPO A77 serisi iddialı geliyor!

OPPO son dönemlerde oldukça yoğun günler geçiriyor. Şirket şimdi de OPPO A77s isimli serisini piyasaya sürecek.

OPPO A77 serisi iddialı geliyor!

OPPO A77'yi bu ayın başlarında Hindistan'da piyasaya sürmüştü. Bunun ardından şirket durmak bilmeden yeni ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Şimdi yayınlanan raporlara göre OPPO, OPPO A77s adlı A serisinde başka bir akıllı telefon piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni bir rapora göre cihaz, NBTC, BIS, AB Deklarasyonu ve TUV Rheinland dahil olmak üzere birden fazla sertifika veri tabanında tespit edildi.

OPPO A77 serisi iddialı geliyor!

OPPO A77 serisi iddialı geliyor! - Resim : 1

NBTC ile başlayan sertifika, CPH2473 model numaralı cihazın OPPO A77s takma adıyla geleceğini ortaya koyuyor. Buna ek olarak, yakında çıkacak olan OPPO A77'ler de AB Deklarasyonu için web sitesinde görüldü. Cihazın BIS onayı aldığı göz önüne alındığında, Hindistan lansmanı yakın görünüyor. AB Deklarasyonu listesine göre, BLP927 model numaralı bir pil, bir sonraki A serisi akıllı telefona dahil edilecek. Şarj adaptörlerinin model numaraları VCB3HDUH, VCB3HDEH, VCB3HDYH ve VCB3HACPH gibi görünüyor.

BLP927 için TUV Rheinland sertifikasına göre Oppo A77s'in pili 5000 mAh kapasiteye sahip olacak. Nominal pil kapasitesi 4880 mAh olacak.  Şu anda, yaklaşmakta olan OPPO A77s akıllı telefonunda mevcut olan bilgiler bu kadar. Ancak, önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi ve ayrıntı ortaya çıkacaktır. Cihazın ayrıca global pazarlarda piyasaya sürülüp sürülmeyeceği de yakında belli olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.