Mobil

Apple iPhone 6 online satış sitesinde özellikleri ile listelendi

Amazon Japonya, iPhone 6'yı özellikleri ve fiyatı ile listeledi.

Apple iPhone 6 online satış sitesinde özellikleri ile listelendi

Amazon Japonya, Apple iPhone 6 henüz tanıtılmadan bize bol ipuçları veren özellikleri ile kendi web sitesinde bir iPhone 6 listeledi. Aslında listede yer alan özellikler pek de sürpriz sayılmaz.

Listede yer aldığı gibi Apple iPhone 6’nın 4.7 inç ekran ve iOS 8 işletim sistemi ile geleceği zaten bir süredir gündemde. İlginç olanı ise telefonun 64GB olarak listelenmiş olması. Ama listede yer almış çok daha ilginç olan şey ise fiyat etiketi. Cihaz, 139.999 Japon Yeni yaklaşık 1380 dolar fiyat ile listelenmiş. Siyah iPhone resmi konulan listede, Gold rengi de başlıkta etiketlenmiş.

Bu liste aynı zamanda Apple'ın önümüzdeki amiral gemisinin 13 x 6.5 x 0.7 cm boyutlarında ve 113 gr ağırlığında olacağını iddia ediyor. iPhone 6 stışa sunulma tarihi olarak ise 30 Eylül gösterilmiş. Halbuki son söylentiler cihazın en geç 25 Eylül tarihinde piyasada olacağı yönündeydi.

1405347181_xliphone6amazonjp.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.